به گزارش روابط عمومی مؤسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا، تفاهم نامه همکاری بین سید حسام نوربخش نماینده دبیرخانه رویداد ملی ستاپ(سکوی تحول آموزش و پرورش) و پیمان بیگدلی مدیر عامل موسسه توسعه آموزشی سینا در موسسه دانشمند به امضا رسید.

این تفاهم نامه در هفت ماده نوشته شده است و هدف از تنظیم و اجرای آن  ایجاد همکاری و سرمایه‌گذاری طرفین در شرکت‌ها و استارتاپ‌های مستعد، جذب سرمایه و حمایت از فعالیت­های کارآفرینان آموزشی تربیتی است.

موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا طی این تفاهم‌نامه متعهد شده که به جذب آثار در فراخوان رویداد ملی ستاپ و معرفی رویداد به بخشی از شبکه تحت پوشش خود کمک کند. همچنین طرف مقابل نیز متعهد شده که با غربالگری و ارزیابی، طرح‌های دارای ظرفیت سرمایه‌گذاری را به موسسه سینا معرفی کند.

گفتنی است که دوره رویداد ملی ستاپ، از سال 1400 با رویکرد ارتقا و بهبود بخشیدن به نظام آموزشی کشور با همگام سازی فناوری و نوآوری آغاز به کار کرد. دومین رویداد ملی ستاپ نیز با شعار سکوی شناسایی و توانمندسازی راه‌حل‌های نوآورانه و فناورانه زیست بوم تعلیم و تربیت طی فراخوانی در هفته‌ی آتی آغاز می‌شود و علاقه‌مندان با مراجعه به سایت edusetup.net می توانند در این رویداد فناورانه ثبت نام کنند.

انتهای پیام/